Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Listeleme

Davlumbaz

Yükleniyor...

Davlumbaz Nedir ? Ne İşe Yarar ?

 

Davlumbaz, arabalar için vazgeçilmez bir tasarım öğesidir.Davlumbaz içerisinde plastik kapak bulunmaktadır. Bu kısım, yollarda bulunan taş, su, kir gibi istenmeyen cisimlerin araçlar hareket halindeyken motora, araç ve araç montajına girmesini engeller ve olası sorunların oluşmasını engeller. Genelde kış aylarında su birikintilerinden çıkan veya zamanla deforme olan bu parçalar değiştirilemezse büyük problemler ortaya çıkabilir.
 

Davlumbaz fiyatları

Bir arabanın kaputu, tekerlek üzerindeki bir aya benzeyen bir detaydır. Avantajlardan biri, araba motorunun korunmasıdır. Yağmurlu havalarda kirin araca girmesini engeller. Ayrıca lastik gürültüsünü de azaltır. Ana amacı asfaltın sesini bastırmaktır. Çamurluk, arabaların tekerleklerinin arkasına kaputun ucuna monte edilmiş plastik bir parçadır. Davlumbaz özelliği, taşıtı taşlardan ve sıçrayan sulardan korur.

Davlumbazın fiyatı hem eşdeğer hem de orijinal kaput parçaları için farklılık gösterir. Davlumbaz fiyat listesi döviz kuru dikkate alınarak günlük olarak güncellenir. Bu sayfada listelenen çamurluklar, çamurluklar ve davlumbazların yedek parçaları üretici ve ithalatçı garantisi altındadır.
Yükleniyor...