Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Listeleme

Sol Difüzör & Torpido Havalandırma

Ürün bulunamadı.

Sol Difüzör & Torpido Havalandırma Nedir ? Ne işe Yarar ?

2 farklı amaca hizmet eden difüzör günümüzde birçok spor otomobil veya spor kitinde kullanılmaktadır. Birincisi yere basma kuvveti (arabayı yere iten havanın kuvveti) önden gelen havayı arkadaki difüzör vasıtasıyla atarak aracın yere yakınlaşmasına yardımcı olur ve rüzgar nedeniyle daha iyi tutuş sağlar.

İkinci amacı ise sürtünmeyi azaltarak araca doğru giden rüzgarı mümkün olan en kısa sürede saptırmaktır, böylece hızlanma daha kolay olur. Ayrıca geliştirilen çift katmanlı difüzör sayesinde aracın dengesini önemli ölçüde iyileştirir. Bu parçanın sağlanmasıyla aracınıza takmanız mümkündür, ancak piyasadaki birçok difüzör sadece görüntü  amaçlıdır.

Sol Difüzör ve Torpido Havalandırması Fiyatları

Sol difüzör ve torpido havalandırması fiyatları, sol difüzör ve torpido havalandırması için hem benzer hem de orijinal yedek parçalar için farklıdır. Sol difüzör ve torpido havalandırmasının fiyat listesi günlük döviz kuru dikkate alınarak güncellenir. Bu sayfada listelenen Sol Difüzör ve Torpedo Havalandırması yedek parçaları, üretici ve ithalatçı garantisi altındadır.
Yükleniyor...