Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Listeleme

Ön Panjur

Yükleniyor...

Ön Panjur Nedir ? Ne İşe Yarar ?

 

Öncelikle bu teknolojinin tam olarak ne için olduğunu konuşalım. Bu teknoloji, aslında tamamen araçların aerodinamik dengesi ile ilgili bir sistemdir. Hem motor soğutma sistemlerinde hem de araç aerodinamik sistemlerinde çok önemli olan ön Panjur kullanılan teknolojinin avantajları yadsınamaz.

Yani aktif ön Panjur, aracın hızına bağlı olarak sürekli değişiyor. Akıllı kontrol sistemleriyle birlikte çalışan teknolojide, ön Panjurlar aracın hızına bağlı olarak aktif olarak açılıp kapanıyor. Sadece açılıp kapanmayan değil, aynı zamanda rüzgar açısının değerini değiştirmenin en iyi yolu olan teknoloji sayesinde, otomobilin ön Panjurları, yüksek hızlardaki hıza ve otomobilin aerodinamiğine bağlı olarak otomatik olarak ayarlanıyor. Dengeleme daha rahat hale gelir ve araçların yola daha yakın kalmasına olanak tanır ve yol tutuşu iyileştirilir.
 

Ön Panjur Fiyatları

Olası bir sürtünme durumunda aracın bu kısma sürtünmesine neden olan ve sürücüyü uyaran kısma Panjur adı verilir. Araba modelinden modele farklılık gösterir. Ön Panjur fiyatları, hem eşdeğer hem de orijinal ön Panjur yedek parçaları için farklılık gösterir. Ön Panjur  fiyat listesi günlük döviz kurları ile güncellenir. Bu sayfada listelenen ön Panjur  yedek parçaları, üretici ve ithalatçı garantisi kapsamındadır.
Yükleniyor...