Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Listeleme

Dış Aydınlatma

Yükleniyor...

Dış Aydınlatma

Dış aydınlatma fiyatları

Dış aydınlatma, farlar, yan lambalar, sinyal lambaları, arka plaka lambaları, geri giderken yanan bir lamba, aracın ön ve arka tarafındaki sis farları ve fren yapıldığında yanan fren lambalarından oluşur. Bu ürünler düzenli olarak kontrol edilmeli ve arıza durumunda ölümcül kazaları önlemek için elektrik işleri ertelenmemelidir.

Otomotiv aydınlatmasında, dış aydınlatma ve arka lambalar özellikle sağlıklı sürüş için önemlidir. Arka farlar, aracın her iki yanında, solda ve sağda yer alan, estetik açıdan hoş modellerde, fren yapıldığında farların yandığını arka araçları uyaran otomobil aksesuarlarıdır. Arka lambalar, öndeki araçla etkili bir mesafeyi koruyor ve sisli, karlı ve yağmurlu havalarda fren mesafesinin çok küçük olduğu durumlarda olası kaza risklerini önlüyor.


Dış aydınlatma fiyatları hem muadili hem de orijinal dış aydınlatma yedek parçaları için farklılık göstermektedir. Dış aydınlatma fiyat listesi günlük döviz kuruna göre güncellenir. Bu sayfada listelenen dış aydınlatma parçaları, üretici ve ithalatçı garantisi kapsamındadır.
Yükleniyor...